Erkek Arkadaşımın Ev Arkadaşı Beni Götüm dem  Becerdi

Sela m ben busem Erkek arkadaşım şehir dışında okuyor benden 2 yaş büyük bana gelince 21 yaşında alımlı ve güzel bir kızım  Her şey bir gün ona sürpriz yapıp, habersizce  yanına gitmeye karar verdim Birebir Sex itirafları diyorsanız sanırım birazdan anlatacaklarım bu tanıma uyuyor. Aileme 2 günlüğüne kız arkadaşıma geleceğimi söyledim.  Sabah erken saatlerde İzmir deydim. Taksi ile evine gidip yedek anahtarla kapıyı açtım. dedim. Aldım ben bunu 7 gibi evinin kapısındaydım. Yatağına usulca uzanıp sürpriz yaparım diye düşündüm.

 Güçlü Kolları İle Beni Bağırtarak Sşikti

Kapıda ev arkadaşına denk geldim Atletik yapılı idi. Gözüm şortuna gitti. Benimki nerde dedim. Annesi hastalandı aniden gitti dedim. Sürpriz yapamadığım gibi onca yolu boşa tepmiş oldum.Ne yapsam diye düşünürken birden. bana sarıldı bende boş durur muyum onun atletik vücudunu yalamaya başladım. Sonra aşağı inip sakso çektim. Dur gösterim dedim öptüm dudağından Ama nasıl çılgınca öpüşüyoruz yiyoruz birbirimizi İkimi zinde elleri boş durmuyordu. Zaten siki dimdik olmuştu.  Gerçek Sex itirafları arasında bu yaşadığım en güzel andı. Bu nedenle sizke paylaştım.

Bir Genç Kızın Cinsel İtirafları

Sonra o  Cinsel itiraflarımdan en can alıcısı olan sek anım benim amımı dili ile yalamasıyla daha hoş bir hal aldı.bir yandan da öpüşüyoruz Saçlarımdan tutup, başımı eğdirdi domaltması ile o kocaman yarağını göt deliğime sokması bir oldu.Bir yandan acı duyuyordum bir yandan da inanılma zevk alıyordum. Benim artık boşalacağımı anlayınca çıkardı sikini evet evet diyordu Sikini ağzıma dayadı ve boşaldı. Ağzımın içinde ne varsa yuttum Ama Sıra bendeydi. Bu dfa bir hamle yapıp kucağına   oturdum .ama daha  boşalamamıştım. .Hadi sok lütfen dedim üstümde çıldırmışçasına zıplamaya başladım 5 dakika geçmeden onun skinin üstünde boşaldım.Bir daha ki hikayemde görüşmek üzere bu aralar anal düşünüyoruz onu merak ediyor bizim kuzen