İlk Görüşte Onunla Sex Yapmak İstedim

Erkekler gözüne kestirdiği kadını hemen yatağa atmak ister. Biz kadınlar ise etkilendiğimiz erkeklerde birlikte olmak isteriz. Hele birde hoşlanıyorsak  seksin kralını yaşatırız. Sizinle bugün paylaşacağım birbir sex itirafıdır. Yazılanların hepside harfiyen  gerçektir. Bir sabah işe çıkmak için alel acele evden çıktım. Mayıs sıcaklığıydı ve bu gün gibi hatırlıyorum üstümde kırmızı streç elbisem altımda siyah topuklu ayakkabılarım ve dudağımda kırmızı rujum vardı. Sevgilimden yeni ayrıldığım dönemlerdi. Her sevgilisinden ayrılan kadın gibi saçımda değişiklik yapıp sarıya  boyatmıştım. Apartmanın kapısından çıkarken omzuma hızlıca biri çarptı. O hışımla döndüm adama çemkirecek tim. Ama birde ne göreyim kirli sakallı atletik yapılı ela gözlü bir erkek. 100 voltaj elektriğe çarpılmış gibi oldum. O çemkirecek  öfkeli kadın gitti yerine şuh her hareketinden seks fışkıran bir kadın geldi. Adamın pardon lafına boşta bulunup, önemli değil tatlım deyi verdim.

Hemen Oracıkta Onla Sex Yapmak İstedim.

Adamında benden etkilendiği her halinden belliydi ama ben niyeti bozmuştum bir kere. Oracıkta onla Sex  yapmak istedim. Hemen aklıma bir cinlik geldi. Adam pardon deyim gidecekken arkasından seslendim. Apartman kapısı kapandığından evde bir şey unuttum bekleyin diye seslendim. Evim giriş katıydı ve o üst kata çıkacakken göz işaretimle onu çağırdım. EE nede olsa erkek benden de hoşlandığı da belli kaçırır mı bu fırsatı. Sabah erken saatler olduğundan kimsede yok. Adamı kapıdan kolundan çektiğim gibi eve soktum kapı kapıyı kapatır kapatmaz dudaklarına yapıştım. Memelerimin ucuyla oynadıkça çılgına dönüyordum. Mini dar elbisemi hemen yukarı  sıyırdı. Oda çıldırmış gibiydi.

Belimi Kavradığı Gibi Kucağına Oturttu

O güçlü kolları ile belimi kavradığı gibi beni kucağına oturttu. Tüm bunlar kapının arkasından olup bitiyor es kaza kapıdan biri geçse nefes alışlarımı duyabilirdi. Ama benim dünya umurumda değildi. Onu sikini  içimde hissettiğim kendimden geçmiştim üst üste kaç kere boşaldığımı hatırlamıyorum. Kendime geldiğimde adamın üstüne yığılmış nefes nefese idim. İkimizde zevkten dört köşe olmuştuk.İşte size gerçek Sex itirafları arasında olan bir itiraf daha Bu bunla kalmadı.  O gün bu gündür. Canım sex yapmak isteyince onu ararım. Sex anıları köşesinde  paylaştığım bu cinsel itirafları yazılarımın  devamı gelecek.Çünkü ben hem çok yaramaz hem de çok ateşli bir hatunum