Yaraksızlığa Dayanamadım Ve Olanlar Oldu

Ben banka da memurluk yapan 36 yaşında alımlı bit hatunum Sex itiraflar bölümüne yazmayı bu çok özel anımı sizle paylaşmak istedim.  Adım Figen evliyim kocamla sex hayatımız iyi gidiyordu beni tatmin ediyordu Fakat yaz gelip hasat zamanı gelince kocam ailesinin yanına gidince işin rengi değiştirdi. Çünkü çok isterik bir kadınım kocam olmadığı zamanlarda ise Cinsel itirafları ise mevzu  bankaya gelen müşterilerden gözüme kestirdiğim erkekleri hayal ederek eve gidince mastürbasyon yapardım ve bundan müthiş zevk alırdım.

 Çok Azmıştım Çokkkkk

Ama sadece iki ay dayanabildim yaraksızlığa Bu birebir seks itirafıdır ve hepsi gerçektir.Mutlaka yarak yemeli ve ateşimi söndürmeliydim. Yine sabah işe gidip eve geldim ve kendimi çok azmış  hissettiğim bir anda sosyal medyada bir siteyi açtım  mesajlara göz attım. Bir mesaja takıldım beni bankada gördüğünü benden çok hoşlandığını yazmıştı. Şeytan mı dürttü ne cevap yazdım. Nasıl olduğunu anlamadan ertesi günü randevulaştık adamla.

Beni Masaya Yatırıp Becerdi

Bende yarak istiyordum Düşüncesi bile amımın ıslanması yetti. Sabahı sabah ettim Adamın verdiği adrese gittim. Gözden uzak sütüdyo tipi yaladıktan sonra o sert ve büyük yarağını ağzıma sokup sakso çektim.. Zevkten kudurmuş gibiydim. Beni Masaya  yatırıp sikmeye başladı . O yarağı içimde hisseder mesajını bekliyordum. Aman mesaj gelmemişti. Ertesi gün işe gidip heyecanla bekledim ve beklediğim mesaj iş çıkışına yakın gelmişti Ben iyice heyecanlandım Çünkü bu defa benim evimde buluşmak istiyordu. Hafta sonu için randevulaştık Sabah sekide geldiğinde onu  şifon ve seksi geceliğimle karşıladım. Saatlerce seviştik. Kendimize geldiğimizde ikimizin de ayakta duracak hali kalmamıştı. Sex anıları arasında hala unutulmaz anlardan biri olarak hafızama yerleşmiş bu anlar hala devam ediyor. Çünkü O artık benim ikinci kocam olmuştu ve ben ondan aldığım zevki kocamdan almıyordum.